Bičiulystė ir sėkmę daro puikesnę, ir nesėkmę dalindamasi ir perduodama – lengvesnę. Markas Tulijus Ciceronas

4 komentarai apie “Bičiulystės paguoda

 1. Rūta

  Filmo “Nuostabus gyvenimas” finale pagrindinis herojus perskaito angelo užrašytą mintį: “Nei vienas žmogus neturi teisės vadinti savęs nevykėliu, jei jis turi draugų”. )))

  Atsakyti
  1. Giedrius Įrašo autorius(-ė)

   Smagu, Rūta, kad skaitai, atsiliepi, daliniesi. “Nuostabus gyvenimas” – vienas mano mėgiamų filmų, per šias Kalėdas vėl jį žiūrėjome, šį kartą spalvotą versiją, kurios nebuvau matęs. Kas sykį pastebiu vis naujas detales, bet labiausiai liečia pagrindinė jo mintis, kad pasaulis be vieno iš mūsų būtų kur kas skurdesnis ir tamsesnis – mes čia reikalingi 🙂 Kokie nereikšmingi beatrodytume savo akyse, kokiame mažame mieste begyventume, kokius menkus darbus bedirbtume – visa tai turi didelę prasmę Dievo, kuris regi visa nuo pradžios iki pabaigos, akyse.

   Atsakyti
 2. Virginija

  Nerandu, kaip reikia komentuoti “trupinius”, tai rašau čia. Prie pačios paskutinės pacituotos Cicerono minties apie tikrus bičiulius labai norisi pridėti dar, jei neklystu, Senekos: “Draugas reikalingas tam, kad turėtum už ką numirti…”

  Atsakyti
  1. Giedrius Įrašo autorius(-ė)

   Įgalinau “trupinių” komentavimą. Ačiū už šį pastebėjimą ir auksinę Senekos mintį, Virginija.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.