Jeruzalė

Keliaukime drauge į Izraelį

Pažintinė piligriminė kelionė Į žemę, kurioje Žodis tapo kūnu

Data: Rugsėjo 20 d. – 27 d.  1 naktis Tel Avive, 2 naktys Tiberijuje (prie Galilėjos jūros), 4 naktys Jeruzalėje; viso 8 dienos, 7 naktys.

Apgyvendinimas: 3*+ ir 4* viešbučiuose su baseinu, dviviečiuose kambariuose, pusryčiai įskaičiuoti.

Aplankysime: Jafą, Cezarėją, Megido slėnį, Karmelio kalną, Kapernaumą, Nazaretą, Atsimainymo (Taboro) ir Palaiminimų kalnus, Pilypo Cezarėją (Baniją), Kumrano olas, Masadą, Negyvąją jūrą, Betliejų, ir reikšmingiausias senosios ir naujosios Jeruzalės vietas, kaip antai Alyvų kalną, Siono kalną, karaliaus Dovydo kapą, Paskutinės vakarienės ir Sekminių menę, Raudų sieną, Viešpaties kapo ir prisikėlimo baziliką bei Viešpaties kapo sodą (dvi galimas Golgotos vietas), eisime Viešpaties kančios keliu (Via Dolorosa), apžiūrėsime Kumrano rankraščius Izraelio muziejuje, miniatiūrinį senosios Jeruzalės maketą.

Po Izraelį keliausime autobusu (su kondicionieriumi :)), turėsime rusakalbį gidą (tikriausiai anglakalbį ne visi suprastų…). Tačiau svarbiausia – visur, ir kelyje, ir lankytinose vietose tyrinėsime Šventąjį Raštą, patirdami, kad Dievo žodis ir šiandien tampa kūnu!

Kaina: 980 EUR + lėktuvo bilietas (Kaunas – Tel Avivas – Kaunas) nuo 160 EUR (20 kg. registruotas bagažas – 50 €; galimas ir tarpinis variantas: pirmenybė ir 2 salono krepšiai – 32 EUR); jei būsime operatyvūs, skrydžio kaina nekils (dabar ji tikrai nedidelė).

Į kainą neįskaičiuota: pietūs ir vakarienė, arbatpinigiai gidui ir vairuotojui (15-20 EUR asmeniui), bilietai į mokamus objektus (apie 70 EUR asmeniui), medicinos išlaidų draudimas, kelionė į Kauno oro uostą ir iš jo.

Svarbu: norintys keliauti iki balandžio 8 d. turėtų man parašyti savo (ir jei bus drauge keliaujančių asmenų) vardą, pavardę, asmens kodą; 200 EUR avansą reikės sumokėti iki balandžio 15 d. (kitu atveju, kelionės kaina kiltų), likusią dalį – iki rugpjūčio 15 d.

Kvieskimės drauge keliauti ir artimuosius bei draugus. Grupės dydis: 20-26 piligrimai.

Jei norite ko daugiau pasiteirauti, rašykite.

Raudų siena Jeruzalėje

1 komentaras apie “Keliaukime drauge į Izraelį

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.