Nepasiduokime koronaviruso panikai

Šiandien gavau laišką iš savo bičiulio Arūno Peškaičio, kuriame jis ragina nepasiduoti panikai dėl koronoviruso plitimo. Nors šiuo klausimu su broliu Arūnu nesame kalbėję, mūsų požiūriai sutampa. Manau, kad panika, kilusi dėl šio viruso, yra nepagrįsta ir atspindi blogiausius minios instinktus. Tad su ja turime blaiviai ir romiai kovoti.

[…] pastaruoju metu jaučiu kylančią paniką dėl koronoviruso. Savo pilietine ir pastoracine pareiga laikau kovoti prieš šią paniką, kuri yra pats pavojingiausias virusas. Kovoti ne atsainiai raminant, o dalijantis patikima info. Nemažai perskaičiau ir išklausiau. Mano manymu, vienas kvalifikuočiausių yra virusologės, dirbančios Kembridžo universitete, pasisakymas. Taip ji kalbėjo vakar. Niekas nepasikeitė ir šiandien, diagnozavus vieną vienintelį viruso atvejį Lietuvoje. Tad kviečiu Jus nekaupti nei maisto produktų, nei vaistų, ne nereikalingų apsauginių  kaukių. Visa tai teks išmesti po kelių mėnesių:). Tiesiog ramiai paklausykite protingos mokslininkės ir pabandykite savo ratuose skatinti pasitikėjimą, solidarumą ir pilietiškumą. […]

Žiūrėti→

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.