Koronavirusas – Dievo koronė?

Paredaguotas tiesioginės transliacijos įrašas.

Krikščionių nuolat klausia: „Jei Dievas, kuriuo jūs tikite, iš tikrųjų yra, tuomet kodėl pasaulyje tiek blogio?“ Šiandien mes esame sparčiai plintančios epidemijos, nusinešančios daugybę gyvybių, liudytojai. Nedvejotinai, ji – blogis. Tačiau jei taip, kaip šį blogį vertinti? Video tinklalaidėje šis klausimas apmąstomas teologiniu ir egzistenciniu aspektais.

1 komentaras apie “Koronavirusas – Dievo koronė?

 1. Asta

  Dėkui, Giedriau, patiko šio renginio idėja ir išpildymas.

  Nenorėčiau pritarti Jūsų bičiulėmis, kurios išsakė mintis, kad „Krikščionybė nekelia klausinmo už ką liga ar nelaimė užkupo, nes taip ji moralizuotų… Klausimas – vardan ko tai įvyko? Žvilgsnis nukreipimas į ateitį, ką Jėzus padarys iš tos situacijos, kokie Dievo darbai bus apreikšti….“ / „ Man tikrai svetimas požiūris, kad Dievas baudžia….“

  Man atrodo, kad dauguma nori matyti Dievą tik kaip mylintį Tėvą, švelniai paauklėjantį, pabarantį, bet jau tikrai ne baudžiantį liga ar mirtimi. Deja paminėsiu vieną Rašto vietą iš Naujojo Testamento.
  Apd 5,1-11 „O vienas vyras, vardu Ananijas, su savo žmona Sapfyra pardavė nuosavybę….“ Nerašysiu visos ilgos citatos, Ananijas ir Sapfyra nuslėpė dalį pinigų ir dėl to krito negyvi, beje dalyvaujant šioje istorijoje Petrui. „Didelė baimė apėmė visą bažnyčią ir visus, kurie apie tai išgirdo“. Iš tiesų, taip buvo apreikšti Dievo darbai ir paskatino įtikėjimą kaip ir kiti Dievo stebuklai. Bet šioje istorijoje nematau jokio skirtumo nuo Senojo Testamento.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.