Naujiena – pamokslų archyvas

Sveiki, mano mieli bičiuliai,
Skubu dalintis su jumis gera naujiena – svetainėje atsirado mano pamokslų archyvas. Šios skilties atsiradimą paakino kelios priežastys. Pirma, jūsų laiškai, iš kurių sužinojau, kad pamokslai nebepasiekiami ten, kur jų anksčiau galima buvo klausytis. Kai kas man pasakojo, kad į telefoną parsisiųstus kelis pamokslus jau perklausė ne vieną kartą, o kitų neberanda. Tiesa, ir tuose keliuose atranda vis naujų gyvų minčių. Antra priežastis, tikrai sujaudinusi mane, yra ta, kad vienas bičiulis, suskaitmenino kone visas mano homilijas, pradedant 1989 m.

Kol kas sukėliau trijų metų savo triūsą Žodyje, 2013, 2012 ir 2011 m. Jie pasiekiami iš pagrindinio meniu. Ruošiuosi kas savaitę dešinėje puslapio pusėje pasiūlyti vis po vieną naują-seną pamokslą. Ir, kiek galimybės leis, archyvą pildysiu įrašais. Tad tie, kurie ilgisi gyvenimo žodžių ir ieško apreiškimo šviesos, pamokslų skiltyje tikrai turėtų atrasti savo sielai bent kiek atgaivos.

7 komentarai apie “Naujiena – pamokslų archyvas

  1. ONUTĖ

    Oi kaip nudžiugau, atgaivinsiu senus apreiškimus gautus jūsų pamokslų metu. O jų daug. Ačiū,ačiū… ir labai maloni staigmena.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.