Atminti Kristų

„Tikrojo pažinimo pradžia – tai suprasti, kad esi nusidėjėlis,“ – rašė Augustinas. O Dostojevskis „Broliuose Karamazovuose“ svarsto, kad toks suvokimas yra paties brandžiausio šventojo vainikas. Savo gyvenime nuolatos susiduriame su kiekviename iš mūsų slypinčia „karamazoviškos niekšybės“ galia. Todėl nuolat turime atminti Kristų ir jo pralietą kraują už mus, dėl mūsų išgelbėjimo.

Vienas komentaras apie “Atminti Kristų

  1. Donatas

    Ačiū,Giedriau,Tu-genialus!. Mes dar tikrai tikrai didžiuosimes Tavimi !.(o dabar truputį nukrypsiu…) Jaunystėje labai domėjausi seksologija. Gydytojai tvirtina,kad 99 procentų vyru,savo gyvenime apturejo masturbacijos periodą. Moteruu-70 procentų ! Biblijoje apie tai užsimena tik du kartus. Tai-Anonis ir ap.Paulius misterijoje uzsimena-“ką jie slaptoje daro gėda ir sakyti”.Ir viskas. Nebijokite suklysti-taip suredytas mūsų kūnas !. Ir kur ateina Šviesa,ten būtinai traukiasi Tamsa.. Laimės jums ,amen.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.