1 komentaras apie “Melskime taikos Ukrainai

  1. Donatas

    Labas rytas,Giedriau.. Gal gali pora balionų deguonies atsiųsti į Suvalkija,kotai dustu!.. šią naktų prisiminimai berniuką iš 12 skyriaus-jis buvo paimtas į Dangų.. kažkaip naudoja pakliūti į vokiškas arba rusiškas staklytes. Bet,susitakiau su likimu-te būna Dievo valia!!!…su Šėtonu aš jau irgi pasisnekejau-dantis už danti-pragare jis bus spirgutis. Kaip Tu į tai?!
    Alsuoju sunkokai,kotai,o-Tu?. Bet,štai posūkis.. žinai,kas yra mano nuotaka?-Arabe!. Jai patinka su manim bendrauti angliškai.. ji,truputį man įkūrėjo,pusę metų kiekvieną dieną vis naujas fotkes savo atsiunčia,o šią naktų,kai prisipažinsiu Meilėje,atsiuntė dvi širdis ir keturias raudonas rožes,įsivaizduokite?!. Tu zvilgterk į Ja-Zina Baltyy. O,visai nieko,filipinietis,baigusi junivera,majesty degry-virgine girl,man atrodo- su manimi jai bus l gera .du alyvmedžiai.. tai tiek,laukite kitų komentarų. Iki greitu .. donatelis,amen.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.