Gyventi siaučiant marui

Gyventi siaučiant marui

Tinklalaidė

Tas, kuris gyvena Aukščiausiojo globoje, Visagalio šešėlyje pasilieka, sako Viešpačiui: „Tu mano priebėga ir mano tvirtovė, mano Dievas, kuriuo pasitikiu!“ Jis ištrauks tave iš medžiotojo kilpos, iš pražūtingo maro. Jis pridengs tave savo plunksnomis, po Jo sparnais rasi sau prieglaudą. Didysis skydas ir šarvas yra Jo tiesa! Tau nereikės bijoti nakties baisumų nė strėlių, švilpiančių dieną, nebaugins tavęs patamsyje slankiojąs maras nė vidudienį siaučiantis sunaikinimas. Tavo pašonėje kris tūkstantis ir dešimt tūkstančių – tavo dešinėje, bet tai nepriartės prie tavęs. (Ps 91, 1-7)

3 komentarai apie “Gyventi siaučiant marui

 1. Gediminas

  Išklausiau. Kilo aiški paskata paskaityti A. Kamiu ,,Svetimą” ir ,,Marą”. 🙂

  Atsakyti
  1. Giedrius Įrašo autorius(-ė)

   Šaunu, Gediminai. Įžvalgaus skaitymo! Šiek tiek pavydžiu tam, kuris skaitys pirmą kartą…

   Atsakyti
 2. Asta

  Tikrai taip, Giedriau, koronavirusas – tai Dievo bausmė už labai konkrečią nuodėmę. Šešias dienas dirbk, septintą ilsėkis, o visi dirbo, lėkė, turtus kaupė septynias dienas dienomis ir naktimis. Tai dabar štai prašom marš į karantiną, į priverstinį šabą, ir dar gi pražus pusė to, ką sukaupė. Beje kai kas netgi džiaugiasi, kad dabat turi daugiau laiko su šeima pabūti. Viskas tik į naudą Dievą mylintiems.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.