3 komentarai apie “Prisikėlimas: mitas ar tikrovė?

 1. Gediminas

  Klausiau laidos. Pasakyta įdomių minčių. Būtent racionalaus Prisikėlimo įvykio realumo įrodinėjimo prasme. Fakto, kad Prisikėlimas įvyko ar galėjo įvykti.

  Bet kuris laikas man to nebepakanka. Man negana žinoti, kad 1) Dievas yra ar 2) istorinis Jėzus gyveno realiai, ar 3) ar jis tikrai buvo nukryžiuotas, ar 4) jo kūno kape niekas nepavogė. Tai apologetiniai dalykai. Jie svarbūs, bet mano manymu, jų žinojimas nesukurio to, ką Kierkegoras vadino tikėjimo judesiu.

  Man atrodo daug reikšmingesnis tikėjimui ne fakto realumo, bet Prisikėlimo įvykio prasmė ir tiesa asmeniui, kuris tiki. Tai jau savotiškas transcendentinis judesys. 🙂 Šis fenomenas vertas refleksijos.

 2. Giedrius Įrašo autorius(-ė)

  Ačiū, kad daliniesi savo įspūdžiais, visuomet laukiu grįžtamojo ryšio.

 3. Lina

  Labai neblogas diskusijos formatas. Gerai klausosi, kai nebijoma klausimų, nesijuokiama iš jų, nesiginama, bet ramiai ir geranoriškai atsakoma. Džiugina ir jauno žmogaus Justino užsidegimas, gilinimasis. Galėtų vystytis daugiau diskusijų tokiame formate. Patiko.

Parašykite komentarą

Įrašykite savo el. pašto adresą, jei norite prisijungti prie bičiulių rato. Konfidencialu - Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.